:: LICYTACJA WOŚP

Licytacja WOŚP

Kameralne oprowadzanie po willi Leopolda Kindermanna z Dyrektorem MGSŁ

Galeria Willa

ul. Wólczańska 31

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi przekazuje na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kameralne oprowadzanie po willi Leopolda Kindermanna (obecnie Galeria Willa) oraz po aktualnej wystawie.

 

Willa Leopolda Kindermanna to jeden z najpiękniejszych w Polsce zabytków architektury secesyjnej. Udział w oprowadzaniu umożliwi niepowtarzalne zwiedzanie przestrzeni, które na co dzień nie są udostępniane szerszej publiczności.

 

Po Galerii oprowadzać będzie Dariusz Leśnikowski – dyrektor Miejskiej Galerii Sztuki w Łodzi, krytyk i kurator, adiunkt w Katedrze Dramatu i Teatru Instytutu Kultury Współczesnej Uniwersytetu Łódzkiego.

 

Zwiedzaniu zabytkowych przestrzeni willi oraz ekspozycji Galerii towarzyszyć będzie prezentacja miniatur graficznych uczestników Międzynarodowego Triennale Małe Formy Grafiki, Polska – Łódź.

 

Spotkanie odbędzie się w terminie uzgodnionym z osobą, która wygra licytację. Będzie ona miała możliwość zabrania ze sobą do czterech osób towarzyszących.

 

Osoby uczestniczące w tym wyjątkowym spotkaniu otrzymają także zestaw publikacji wydanych przez Miejską Galerię Sztuki w Łodzi.

 

>>> LINK DO AUKCJI <<<